شورای سیاست‌گذاری و دبیر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» منصوب شدند

۰۴ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۷ کد : ۹۰۳۷ مبین تاپ خبر
سید حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی اعضای شورای سیاست‌گذاری و دبیر نخستین جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» را منصوب کرد.
شورای سیاست‌گذاری و دبیر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، طی این احکام سید محمد جواد شوشتری به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری و عیسی علیزاده، ابوالقاسم رئیسی و علی‌رضا تابش به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره‌ فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین منصوب شدند، همچنین جواد نصیری به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری و دبیر نخستین جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین از سوی رئیس جهاد دانشگاهی منصوب شد.
یادآور می‌شود؛ سبک زندگی، آموزه‌های اخلاقی، قصص قرآنی، ایثار و شهادت، سیمای پیامبر (ص)، نیکی به پدر و مادر، صله رحم، نماز و واجبات الهی، آثار و برکات نیکی در زندگی مردم، کسب روزی حلال، انفاق، جهاد، پوشش و عفاف، توجه به محیط زیست و آسیب‌های اجتماعی موضوعاتی است که برای این جشنواره پیش‌بینی شده است.
همه آثار ارسال شده در این جشنواره روی صفحه اینستاگرام مبین مدیا «https://www.instagram.com/mobin.media و یا mobin.media@» و نیز کانال آپارات این جشنواره به نشانی https://www.aparat.com/mobinmedia قابل مشاهده خواهد بود.

 

کلید واژه ها: جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین اعضای شورای سیاست‌گذاری


نظر شما :