تیزر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین منتشر شد

تیزر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین منتشر شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۸ کد : ۸۵۴۰ مبین
تیزر اولین جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین که به همت مرکز تولیدات چند‌رسانه‌ای مبین برگزار می‌شود منتشر شد.
تیزر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین منتشر شد
به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، مرکز تولیدات چند رسانه‌ای قرآنی «مبین»، اولین دوره جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین را در تهران برگزار می‌کند. در این رویداد قرآنی موضوعاتی چون سبک زندگی قرآنی، آموزه‌های اخلاقی، قصص قرآنی، ایثار و شهادت، سیمای پیامبر (ص) نیکی به پدر و مادر و صله رحم، نماز و واجبات الهی، آثار و برکات نیکی در زندگی مردم، کسب روزی حلال و معاملات اسلامی، انفاق، جهاد، پوشش و عفاف، آسیب‌های اجتماعی و توجه به محیط زیست مد نظر است.
بنا به این گزارش، این جشنواره در چهار بخش؛ فیلمسازی با تلفن همراه، فیلمسازی حرفه‌ای، بخش جنبی با موضوع تربیت فرزند و انتخاب مردمی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد تا ۳۱ شهریور فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
یادآور می‌شود، شورای عالی انقلاب فرهنگی، دارالقرآن بسیج، شبکه قرآن و معارف سیما و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جهاد دانشگاهی در برگزاری این جشنواره یاری رسانده‌اند.
علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://mobinmedia.com مراجعه کنند. تمامی آثار ارسال شده در این جشنواره بر روی صفحه اینستاگرام مبین مدیا «https://www.instagram.com/mobin.media و یا mobin.media@» و نیز کانال آپارات این جشنواره به نشانی https://www.aparat.com/mobinmedia قابل مشاهده خواهد بود.

کلید واژه ها: تیزر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین


نظر شما :