آغاز ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین»

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۰ کد : ۸۳۵۶ مبین
مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاددانشگاهی از آغاز ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» خبر داد.
آغاز ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین»

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، جواد نصیری، مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاددانشگاهی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا؛ اظهار کرد: پیرو برگزاری نشست خبری جشنوراه فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین و گاهشمار اعلام شده برای برگزاری این جشنواره، از امروز یازدهم خردادماه، درگاه اینترنتی ثبت‌نام و ارسال آثار به نشانی اینترنتی http://mobinmedia.com/ باز و آماده دریافت آثار تولید شده توسط علاقه‌مندان است.

نصیری ادامه داد: تمامی شرکت کنندگان در جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین باید ضمن مطالعه فراخوان جشنواره و آشنایی با آیین‌نامه و مقررات شرکت در بخش‌های مختلف، از طریق لینک سایت اعلام شده ابتدا اقدام به ثبت‌نام کرده و تمامی بخش‌های مربوط به جدول ثبت‌نام را به دقت تکمیل و در پایان نیز فایل فیلم تولید شده را با کیفیت و حجم اعلام شده در سایت آپلود کنند.

آغاز ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین»

مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاددانشگاهی بیان کرد: تمامی آثار ارسال شده در این جشنواره بر روی صفحه اینستاگرام مبین مدیا «https://www.instagram.com/mobin.media و یا mobin.media@» و نیز کانال آپارات این جشنواره به نشانی https://www.aparat.com/mobinmedia قابل مشاهده خواهد بود.

کلید واژه ها: جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی


نظر شما :