صبح امروز انجام گرفت؛

بازدید سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از ایکنا

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۵ کد : ۴۷۶۶۸ ایکنا تاپ خبر
سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور پیش از ظهر امروز با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از تحریریه خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) بازدید کرد.
بازدید سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از ایکنا

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین علی نوری، معاون سازماندهی و سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و رئیس ستاد نماز جمعه استان تهران، پیش از ظهر امروز، چهارشنبه ۲۶ مرداد، با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از مراکز مختلف این سازمان از جمله تحریریه فارسی و بین‌الملل خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) بازدید و در جریان روند تولید و انتشار خبر در این خبرگزاری قرار گرفت.

در ادامه این بازدید نشستی با حضور سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و جمال رحیمیان، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و محمدحسین حسنی، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، برگزار و گزارشی از فعالیت‌های این سازمان ارائه شد.

بازدید سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از ایکنا

همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین نوری در جریان این بازدید گفت‌وگویی با ایکنا پیرامون بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور و توصیه‌های ایشان انجام داد که مشروح آن متعاقبا بر روی خروجی خبرگزاری ارسال می‌شود. 

کلید واژه ها: بازدید از ایکنا سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور


نظر شما :