آغاز ثبت‌نام کارگاه آموزشی زوج‌ درمانی با رویکرد اسلامی

۳۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۵ کد : ۳۹۳۵۴ مشاوره و آموزش
کارگاه آموزشی زوج‌ درمانی با رویکرد اسلامی به صورت غیرحضوری از سوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ظهیر جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
آغاز ثبت‌نام کارگاه آموزشی زوج‌ درمانی با رویکرد اسلامی

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ظهیر جهاددانشگاهی، کارگاه آموزشی غیر حضوری زوج‌ درمانی با رویکرد اسلامی را برگزار می‌کند.  

این کارگاه آموزشی ویژه طلاب و دانشجویان رشته‌های روانشناسی، مشاوره و رشته‌های مرتبط است که با تدریس اساتید محمدرضا سالاری‌فر، حمزه عبدی و محسن رفیع‌خواه برگزار می‌شود.

سرفصل‌های این کارگاه آموزشی شامل؛ راهبردهای ایجاد رابطه در مصاحبه و برخورد با مقاومت مراجع؛ روش‌های ارزیابی وضعیت روانی؛ تشخیص‌گذاری(ملاک‌های تشخیص و پیش آگهی)؛ کاربرد آزمون میلون؛ آسیب‌شناسی خانواده و سلامت آن از نگاه اسلامی؛ سنجش و ارزیابی خانواده از نگاه اسلامی و مداخلات شناختی، ساختاری و معنوی است.

مدت زمان کارگاه ۲۸ ساعت و زمان برگزاری آن نیمه دوم دی ماه اعلام شده است و  علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌‌توانند به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۹۸، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ظهیر مراجعه و یا با شماره ۴ -۰۲۱۶۷۶۱۲۲۲۲ تماس گیرند.

آغاز ثبت‌نام کارگاه آموزشی زوج‌ درمانی با رویکرد اسلامی

 

کلید واژه ها: کارگاه آموزشی زوج‌ درمانی با رویکرد اسلامی


نظر شما :