صدور مجوز سازمان قرآنی دانشگاهیان برای اجرای دوره‌های ضمن خدمت

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۴ کد : ۳۵۸۸۱ مشاوره و آموزش
رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت سازمان قرآنی دانشگاهیان از دریافت مجوز برگزاری دوره‌های ضمن خدمت از سوی این مرکز خبر داد و گفت: این مرکز مجوز برگزاری دوره‌های آموزش ضمن خدمت قرآن کریم را از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران دریافت کرد.
صدور مجوز سازمان قرآنی دانشگاهیان برای اجرای دوره‌های ضمن خدمت

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، غلامرضا عباسی، رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت سازمان قرآنی دانشگاهیان، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، با اشاره به فعالیت‌های این مرکز در عرصه آموزش قرآن کریم، گفت: در جدیدترین اقدام این مرکز از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، مجوز برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان دولت را در حیطه آموزش قرآن کریم دریافت کرده است.

وی افزود: برای نظام‌مند شدن و منطقی شدن اقدامات، سازمان‌ها و نهادهای بخش خصوصی و عمومی اگر قصد ورود به حوزه آموزش کارکنان دولت را داشته باشند باید این مجوز را از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خود اخذ کنند.

عباسی تصریح کرد: مرکز آموزش‌های تخصصی سازمان قرآنی دانشگاهیان در این حوزه توانسته است مجوزهای مربوطه را دریافت کند، لذا تمامی ادارات بخش دولتی و عمومی که از قانون خدمات کشوری تبعیت می‎کنند می‎توانند در این دوره های ضمن خدمت حضور داشته باشند.

رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت سازمان قرآنی دانشگاهیان با تأکید بر اینکه دوره‌هایی که این مرکز برگزار می‌کند بر اساس استاندارها و سرفصل‌های معرفی شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است، گفت: نهادها و سازمان‌های متقاضی استفاده از این دوره‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ۶۶۴۱۰۲۳۹ و ۶۶۴۱۰۲۴۸ تماس بگیرند.

کلید واژه ها: مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت صدور مجوز دوره‌های ضمن خدمت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور


نظر شما :