ظرفیت پایان‌نامه‌ها در کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی بررسی می‌شود

۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۱ کد : ۲۶۸۷۰ مطالعات
هشتمین نشست تخصصی «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» با موضوع «ظرفیت پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی در کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» برگزار می‌شود.
ظرفیت پایان‌نامه‌ها در کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی بررسی می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، هشتمین نشست تخصصی «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی»، با موضوع «ظرفیت پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی در کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» چهارشنبه، ۲۴ دی‌ماه، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ به همت مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم برگزار می‌‌شود.

در این نشست احمد قرائی، عضو هیئت علمی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان، به ایراد سخن می‌پردازد و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی http://amjad.jde.ir/isqa مراجعه کنند. همچنین لازم است علاقه‌مندان در سامانه امجد، هشتمین نشست تخصصی کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی را انتخاب کرده، نام خود را درج نموده و با رمز quran.ir وارد سامانه شوند.

یادآور می‌شود،‌ مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم سلسله‌نشست‌های تخصصی «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» را برنامه‌ریزی کرده است که تاکنون در این نشست‌ها اساتیدی از جمله عبدالهادی فقهی‌زاده با موضوع «ضرورت و معنای کاربردی‌سازی در مطالعات قرآنی»، حجت‌الاسلام علیرضا قائمی‌نیا با موضوع «راهکارها و الزامات کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی»، احد فرامرز قراملکی، استاد دانشگاه تهران، با موضوع «جایگاه مسئله‌شناسی در کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی»،‌ حجت‌الاسلام رضایی اصفهانی درباره «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی از منظر ظرفیت‌های پژوهشی»، قاسم درزی با موضوع «رابطه‌ میان‌رشتگی و کاربردی‌سازی در علوم قرآنی» و کریم دولتی با موضوع «چالش‌های کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» به سخنرانی پرداخته‌اند.

در نشست پیشین نیز هادی رهنما، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، با محوریت «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی و چالش اختلاف در متون قرآن و حدیث» به سخنرانی پرداخت.

ارسالی ///نشست تخصصی «کاربردی سازی مطالعات قرآنی» برگزار می‌شود

 

کلید واژه ها: کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی ظرفیت پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور


نظر شما :