عرضه منابع آمادگی آزمون ارشد علوم قرآن و حدیث با تخفیف ۴۰ درصدی

۰۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۸ کد : ۵۵۱۷ مطالعات
منابع کمک آموزشی رشته علوم قرآن و حدیث تألیف و تهیه شده به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تخفیف ۴۰ درصد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) به مدت ۱۰ روز عرضه می‌شود.
عرضه منابع آمادگی آزمون ارشد علوم قرآن و حدیث با تخفیف ۴۰ درصدی

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم از مراکز زیر مجموعه سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در چند سال اخیر با بهره‌گیری از نیرو‌های نخبه در رشته علوم قرآن و حدیث اقدام به تلخیص منابع اصلی این رشته در آزمون ارشد و دکتری کرده است که با توجه به کیفیت مطلوب محتوای کتب و همچنین قیمت مناسب آن در قیاس با منابع مشابه در بازار با اقبال خوب و گسترده‌ای از سوی داوطلبین ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری رشته علوم قرآن و حدیث شده است.

عناوین کتب به شرح زیر است:

۱- حدیث تلخیص شده از منابع: تاریخ عمومی حدیث؛ مجید معارف، علوم حدیث و درایه الحدیث؛ کاظم مدیر شانه چی، علوم حدیث و مصطلحه؛ صبحی صالح.

۲- علوم قرآن تلخیص شده از منابع: الاتقان فی علوم القرآن؛ جلال الدین سیوطی، البیان فی تفسیر القرآن؛ سیدابوالقاسم خویی، تاریخ قرآن؛ محمدهادی معرفت.

۳- تفسیر تلخیص شده از منابع: مجمع‌البیان فی تفسیر القرآن؛ فضل بن حسن طبرسی، المیزان فی تفسیر القرآن؛ محمدحسین طباطبایی.

۴- تاریخ تفسیر تلخیص شده از منابع: التفسیرو المفسرون؛ محمدهادی معرفت، تاریخ تفسیر؛ حبیب‌الله جلالیان، شناخت نامه تفاسیر؛ سید محمدعلی ایازی.

بنابر این گزارش، فروش ویژه فقط تا دوشنبه ۱۳ اسفند ماه ادامه دارد.

یادآور می‌شود، جهت مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات فوق علاقه‌مندان می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم به آدرس www.ciqs.ir مراجعه کنند و همچنین جهت سفارش حضوری روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ عصر، به نشانی تهران- خیابان انقلاب- خیابان قدس- خیابان بزرگمهر- پلاک ۸۵- سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور- طبقه دوم مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم مراجعه کنند و یا با شماره تماس ۰۲۱۶۶۴۸۵۶۶۳ تماس حاصل فرمایند.

کلید واژه ها: منابع کمک آموزشی رشته علوم قرآن و حدیث تخفیف ۴۰ درصد


نظر شما :