اسامی منتخبان پویش تلاوت عاشورایی اعلام شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۵ کد : ۲۲۲۰۸ ایکنا تاپ خبر
سامی منتخبان پویش تلاوت عاشورایی در دو بخش زیر ۱۶ سال و بزرگسال اعلام شد.
اسامی منتخبان پویش تلاوت عاشورایی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، پویش تلاوت عاشورایی همزمان با دهه اول ماه محرم از سوی خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) برگزار و نتایج آن اعلام شد.

در بخش بزرگسال نفر اول، مهدی سیاحی از استان خوزستان؛ نفر دوم، احسان بیات از استان همدان و نفر سوم مشترکاً، محمدمحسن جعفرزاده و علی دولت‌آبادی از استان تهران اعلام شد.

در بخش تلاوت‌های ارسالی زیر ۱۶ سال به دلیل استقبال بالای نوجوانان، در بین بهترین تلاوت‌ها، قرعه‌کشی صورت گرفت و سینا فتحی از استان خراسان رضوی، مبین نصیری از استان آذربایجان غربی و یاسین پورغیاثیان از استان همدان منتخبان این پویش شدند. 

علاقه‌مندان فرصت داشتند تا ظهر شنبه، هشتم شهریورماه، برابر با نهم محرم‌الحرام و روز تاسوعای حسینی، تلاوت‌ تصویری از چهار آیه پایانی سوره مبارکه فجر را به همراه ذکر مشخصات کامل خود، به نشانی اینستاگرام iqnanews و تلگرام iqnanewsadmin ارسال کنند.

یادآور می‌شود، در بخش بزرگسالان به نفر اول، یک میلیون تومان؛ نفر دوم، ششصد هزار تومان و نفر سوم، چهارصد هزار تومان و در بخش زیر ۱۶ سال نیز به نفر اول، ۵۰۰ هزار تومان؛ نفر دوم، ۳۰۰ هزار تومان و‌ نفر سوم، ۲۰۰ هزار تومان اهداء خواهد شد.

کلید واژه ها: تلاوت عاشورایی اسامی منتخبان پویش


نظر شما :