تمدید مهلت ثبت‌نام در طرح ملی «دانشجومتدبر قرآن کریم»

۱۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۸ کد : ۱۲۹۷۲ مرکز دانشجویی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال‌وبختیاری از تمدید مهلت ثبت‌نام در طرح ملی «دانشجومتدبر قرآن کریم» تا ۲۶ آبان‌ماه خبر داد.
تمدید مهلت ثبت‌نام در طرح ملی «دانشجومتدبر قرآن کریم»

محمدتقی حسین‌پور، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال‌وبختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به ثبت‌نام طرح «دانشجومتدبر قرآن کریم»، اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام تا ۲۶ آبان‌ماه تمدید شده است و ثبت‌نام در این تاریخ به پایان می‌رسد.

وی در تشریح اهداف این طرح ملی که از سوی سازمان قرآنیان دانشگاهیان جهاد دانشگاهی و با اعطای گواهی‌نامه معتبر برگزار می‌شود، گفت: عمل به امر قرآن در خصوص تدبر در قرآن، گسترش فرهنگ تدبر در میان دانشجویان، تربیت دانشجویان به عنوان مربی تدبر قرآن، شناسایی دانشجویان علاقمند به تدبر از اهداف مهم این طرح هستند.

حسین‌پور با اشاره به فرایند برگزاری این دوره‌ها، تصریح کرد: دانشجویان در این دوره با اولین سطح از تدبر در قرآن کریم آشنا خواهند شد و پس از آن تدبر سطح دو و سه را گذرانده و در صورت قبولی در آزمون‌های پایانی هر یک از آن‌ها به دوره تربیت مربی تدبر در قرآن کریم دعوت خواهند شد.

وی ادامه داد: قبول‌شدگان سطح یک طی برنامه منسجم تا سطح سه به صورت غیرحضوری آموزش می‌بینند و بعد از آن وارد دوره حضوری تربیت مربی تدبر در قرآن خواهند شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در پایان با بیان اینکه ثبت‌نام به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود، بیان کرد: دانشجویان علاقمند می‌توانند با مراجعه به دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین مراجعه و یا مشخصات خود را به شماره ۰۹۱۰۳۲۷۷۲۲۶ پیامک کنند.

کلید واژه ها: چهارمحال‌وبختیاریدانشجومتدبر قرآن کریم


نظر شما :