همایش نخبگان دانشجو معلم قرآن دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰ کد : ۱۱۱۹۰ مرکز دانشجویی
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان جهاددانشگاهی خبر داد:‌ همایش نخبگان دانشجو معلم دانشگاه پیام نور با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و دانشگاه پیام نور همزمان با شروع سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود.
همایش نخبگان دانشجو معلم قرآن دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ زهرا نقی‌زاده، رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان جهاددانشگاهی در گفت‌وگو با ایکنا؛ گفت: پیرو تفاهم‌نامه منعقد شده میان سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و دانشگاه پیام نور که در سال ۱۳۹۶ به امضا دو طرف رسید تا کنون ۱۱ دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم برای دانشجویان این دانشگاه برگزار شده است.

نقی‌زاده افزود: طی مدت دو سال ۴۳۰ نفر از این دانشجویان آموزش‌های لازم در حوزه روخوانی و روان‌خوانی، روش تدریس و تدبر در قرآن را فرا گرفتند و موفق به اخذ مدرک از سوی جهاددانشگاهی شده‌اند.

وی گفت: از جمله برنامه‌هایی که در سال تحصیلی پیشرو برای دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته شده است می‌توان به همایش نخبگان دانشجو معلم قرآن کریم اشاره کرد که طی مهرماه و با حضور فعالان این طرح برگزار می‌شود.

رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان تصریح کرد: علاوه بر این همایش، طرح‌های دانشجو خبرنگار قرآنی، دانشجو متدبر قرآن، جشنواره دانشجویی فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای، جشنواره قرآن و هنر و ... از جمله برنامه‌هایی هستند که این سازمان با دانشگاه پیام نور در برگزاری آن در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ همکاری خواهد داشت.

کلید واژه ها: همایش نخبگان دانشجو معلم قرآندانشگاه پیام نورمرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان


نظر شما :